Reklamacje

Reklamacje dotyczące sprawnego działania zakupionych towarów:
Jako konsument oraz przedsiębiorca działający jako jednoosobowa działalność gospodarcza (o ile twoja działalność nie jest bezpośrednio związana z przedmiotem umowy) masz prawo złożyć reklamację w ramach rękojmi z powodu wad fizycznych i prawnych w terminie 2 lat od daty wydania towaru. W przypadku spółek handlowych okres gwarancji wynosi 1 rok od daty wydania towaru.
Jeżeli stwierdzisz wadę produktu, masz prawo domagać się naprawy, obniżenia ceny, wymiany towaru na nowy albo odstąpienia od umowy.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad.
Jeżeli jednak chcesz zareklamować produkt, na adres info@epiclight.eu prześlij zgłoszenie sprawy zawierające:

  1. Numer faktury (wystawcą jest firma RHT Sp. z o.o. (lub poprzednia nazwa spółki Rolhut)
  2. Nazwę reklamowanego produktu
  3. Opis przedmiotu reklamacji, zdjęcia lub film obrazujący wadę
  4. Kontaktowy numer telefonu oraz adres e-mail

Reklamacja rozpatrzona będzie w ciągu 14 dni od daty prawidłowego zgłoszenia, zawierającego wszystkie dane. Odpowiedź będzie przekazana na podany adres e-mail.

W przypadku konieczności odesłania reklamowanych produktów, należy wysłać je na własny koszt. Odsyłany produkt musi być zapakowany w odpowiedni sposób, tak aby produkt dotarł do nas nieuszkodzony. Adres dostawy dla reklamowanych produktów:
Epic Light, RHT Sp. z o.o., ul. Lubocka 9, 31-766 Kraków, tel. 572 159 158.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń podczas dostaw:
Wysyłane przez nas towary pakowane są z należytą starannością, jednak zdarza się, że ulegają uszkodzeniu podczas transportu.

Kupujący powinien otworzyć przesyłkę w obecności kuriera, aby upewnić się, że nie nosi ona oznak uszkodzenia. Jeśli przesyłka została uszkodzona podczas transportu, Kupujący musi spisać w obecności kuriera protokół o nazwie Protokół Szkodowy (stosowny druk dostępny u kuriera) i odmówić przyjęcia uszkodzonego towaru. Spisanie Protokołu Szkodowego jest postawą do ubiegania się o odszkodowanie z tytułu uszkodzenia podczas transportu zakupionego towaru.
Spisany protokół prosimy wysłać na adres: info@epiclight.eu

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe podczas transportu, wykryte już po odbiorze przesyłki od kuriera. Prosimy więc o otwieranie przesyłek w obecności kuriera i sprawdzenie, czy towar nie został uszkodzony na skutek nieprawidłowego transportu.
Możliwe uszkodzenia to: wgniecenia kloszy lamp, pęknięcia oprawek i różnych elementów lamp, rozbite żarówki.

W przypadku uszkodzeń powstałych podczas transportu, odkrytych po dostawie, bez spisanego Protokołu Szkodowego, zapewniamy płatną wymianę uszkodzonych elementów.