Realizacje

Produkowane przez nas lampy w stylu retro dumnie prezentują się w wielu domach i mieszkaniach klientów indywidualnych. Znajdują się także w wielu hotelach, restauracjach, kawiarniach, apartamentach.

Część naszych realizacji to:

Bar piwny Weźże Krafta w Krakowie
Mexicana Pizzeria and More w Wieliczce
Bistro Pobitegary w Gdańsku
Wise Cafe w Hotelu Mercure Poznań Centrum
Hotel Novotel Wrocław
Hotel Ibis Styles Wrocław
Projekt koncepcyjny witryny Hugo Boss
Festiwal Muzyki Filmowej w Centrum Kongresowym ICE Kraków
Brant Hotel
Restauracja Trzy Kolory w Warszawie
Restauracja Le Loft w Łodzi
Klubokawiarnia Warszawa Sezon
Apartamenty Willy Walls w Krakowie
Apartamenty Rynek 10 w Bielsku-Białym
Apartament Harmonica House na krakowskim Kazimierzu
Podczas programu TV „Piekielny hotel”
Podczas programu „Klucz do serca”
Apartament Orzeszkowa w Gdańsku
Restauracje Bobby Burger w Krakowie, Bydgoszczy i Warszawie
Kawiarnie Karmello
Blues Hotel w Chorzowie
Muzeum Miasta Warszawa
Klubokawiarnia Forum Przestrzenie w Krakowie
Cafe Bistro Guliwer w Krakowie

Nasze projekty oświetlenia loftowego i retro

W naszej firmie jesteśmy dumni z naszych projektów. Wykonujemy lampy w stylu retro i loftowym oraz lakierowane i emaliowane, a wszystkie z nich są zgodne z najwyższymi standardami rzemiosła. Nasze liczne projekty pozwoliły nam naprawdę wyrazić nasze zaangażowanie w najwyższą jakość i unikatowy design. Spójrz na nasze projekty; będziesz zaskoczony/a różnorodnością i niepowtarzalnością naszych pomysłów! Realizacje lamp retro to nasza pasja. Każda lampa jest świadectwem kunsztu i umiejętności, które wkładamy we wszystkie nasze prace. Zapraszamy do zobaczenia na własne oczy niesamowitych realizacji projektów z wykorzystaniem naszych lamp w stylu retro.

Projekty oświetlenia industrialnego

Nasze projekty oświetlenia industrialnego oferują unikalne i stylowe wykończenia, które są doskonale dopasowane do wystroju każdego pomieszczenia, w którym panuje ten surowy styl. Styl przemysłowy w projektowaniu wnętrz odnosi się do trendu dekoracyjnego, który wykorzystuje na przykład odsłoniętą cegłę, rury, powierzchnie betonowe lub nieobrobione drewno. Nasze oświetlenie retro zostało zaprojektowane z myślą o tej charakterystycznej estetyce i dodaje dodatkową warstwę industrialnego wyrafinowania. Różne dostępne odcienie naszych lamp na zamówienie dobrze pasują do materiałów kojarzonych ze stylem industrialnym i tworzą jedyną w swoim rodzaju spójną atmosferę.

Oświetlenie loftowe realizacje dla domów i firm

Nasze realizacje oświetlenia loftowego dla mieszkań prywatnych i nowoczesnych firm odniosły ogromny sukces, przekraczając oczekiwania i otrzymując pochlebne opinie od szerokiego grona naszych klientów. Nasz proces obejmuje zapewnienie, że każdy szczegół został oddany z uwagą i każdy element spełnia najwyższe standardy. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zapewnić naszym klientom doskonałe oświetlenie, a ich uznanie dla naszej pracy jest bardzo satysfakcjonujące dla naszego zespołu.

Modne lampy retro do modnych pomieszczeń

Nasze lampy i girlandy w stylu vintage to świetny sposób na wprowadzenie staroświeckiego, klasycznego akcentu do każdej nowoczesnej kuchni, salonu czy innego pomieszczenia, w którym czegoś brakuje. Lampy retro są dostępne w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach, a także posiadają misterne detale, które dodają tekstury i wyróżniają każdy z nich. Niezależnie od tego, czy szukasz lampy z dużą ilością blasku, czy girlandy, która dodaje elegancji, w naszej kolekcji znajdziesz coś, co pasuje do każdego gustu i preferencji projektowych. Dzięki różnorodności materiałów z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swojego wnętrza.