Lampa retro JUVELO MULTI

Lampa Juvelo Multi to niezwykle efektowana wielolampa wykonana z kilku przewodów elektrycznych połączonych w jednej oprawce podsufitowej. Maksymalna ilość połączonych kabli to 15 szt.

Ciężka oprawka z litego mosiądzu stanowi element ozdobny i jednocześnie obciążnik naciągający kabel.

Przewody elektryczne znajdują się w oplocie elastycznym – dzięki temu równomiernie się rozprężają i nie odkształcają. Przewód dostępny są w różnych kolorach: czarnym, białym, biało-czarny zygzak, czerwony, żółty, błękitny.

Lampa Juvelo Multi niezwykle efektownie prezentuje się z żarówkami retro, typu Edison z dekoracyjnymi żarnikami. Żarówki retro dostępne są w kształcie kul różnej wielkości, łezek, tub, czy też lampionów.

Lampa polecana jako wyposażenie domów, mieszkań, ale również kawiarni, restauracji, i innych miejsc, gdzie wymagane jest niebanalne oświetlenie.

Wymiary:
Przewody elektryczne lampy Juvelo Multi mogą być różnej długości, wg preferencji klienta.
Standardowa długość lampy Juvelo Multi umożliwiającej montaż lampy nad stołem, tak aby żarówki nie raziły użytkowników w oczy (zalecamy żarówki o słabej mocy).
W razie konieczności długość przewodów może być skrócona lub wydłużona o kilka centymetrów (poprzez zwinięcie lub rozwinięcie przewodu znajdującego się w rozetce podsufitowej).

Lampa Juvelo Multi 3x (przewody o tej samej długości):
Długość przewodu wraz z mosiężną oprawką (bez żarówki) wynosi 109 cm Długość żarówki, np. Łezka ST64 wynosi 11 cm. Całkowita długość lampy z żarówkami Łezka to 138 cm.

Lampa Juvelo Multi 3x (przewody różnej długości):
Długość przewodów wraz z mosiężną oprawką wynosi: 127, 120 i 109 cm Długość żarówki, np. Łezka ST64 wynosi 11 cm. Całkowita długość lampy z żarówkami Łezka: 138, 131, 120 cm.

Na życzenie klienta wykonujemy:
– lampy z przewodem dowolnej długości i w różnych kolorach
– sposób montażu podsufitowy lub na wtyczkę do gniazda elektrycznego

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230V
Częstotliwość napięcia: 50Hz
Moc: max 60W
Gwint żarówki: E27

Lampa przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Projektant: Epic Light

Client: Epic Light