Lampa GATSBY white/marble

Lampa Gatsby powstała z miłości do pięknych produktów złotej epoki lat 20. XX wieku. Gatsby doskonale sprawdza się jako lampa stołowa, lampka nocna, ozdobny element dekoracyjny np. na parapecie.

Lampa wykonana jest ze szlachetnych materiałów, w tym z obrabianego przez kamieniarza, specjalnie na potrzeby tego modelu lampy, najsłynniejszego włoskiego marmuru Bianco Carrara. Elementem ozdobnym oraz funkcjonalnym lampy jest mosiężny włącznik obrotowy (służący do włączania oraz wyłączania lampy). Podstawa lampy wykonana jest z lakierowanego na kolor czarny lub biały metalu.

W modelu lampa Gatsby white/marble lampa składa się białej, metalowej podstawy oraz trzonu wykonanego z marmuru. (Uwaga! Marmur jest elementem naturalnym i niepowtarzalnym, dlatego marmurowy trzon w każdej lampie wygląda nieco inaczej).

Zalecany model żarówki:
Do tego modelu lampy polecamy żarówkę kulę G125 lub G95, z dymionym lub transparentnym szkłem i dekoracyjnymi żarnikami, szczególnie tradycyjne żarówki edison emitujące ciepło oraz bursztynową barwę światła, zbliżoną do barwy świecy.
Żarówka nie stanowi wyposażenia lampy.

Wymiary:
– wysokość lampy: 10 cm
– wysokość lampy wraz z żarówką Mega Kula G125: 22,5 cm
– średnica podstawy: 15 cm
– długość przewodu elektrycznego: 180 cm

Na życzenie klienta wykonujemy:
– lampy z przewodem dowolnej długości i w różnych kolorach
– postawy lakierowane na dowolny kolor RAL (wyceniane indywidualnie)

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230V
Częstotliwość napięcia: 50Hz
Moc: max 60W
Gwint żarówki: E27

Lampa przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń.


Lampa Gatsby otrzymała znak jakości Must Have w plebiscycie organizowany przez Łódź Design Festival, wyróżniającym najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów.

Projektant: Wioletta Bogunia

Client: Wioletta Bogunia