Lampa GATSBY black/black

Lampa Gatsby powstała z miłości do pięknych produktów złotej epoki lat 20. XX wieku. Gatsby doskonale sprawdza się jako lampa stołowa, lampka nocna, ozdobny element dekoracyjny np. na parapecie.

Trzon lampy wykonany jest z lakierowanego metalu, a elementem ozdobnym oraz funkcjonalnym lampy jest mosiężny włącznik obrotowy (służący do włączania oraz wyłączania lampy). Podstawa lampy wykonana jest z lakierowanego na kolor czarny lub biały metalu.

W modelu lampa Gatsby black/black lampa składa się czarnej, metalowej podstawy oraz trzonu wykonanego metalu, również lakierowanego na kolor czarny.

Zalecany model żarówki:
Do tego modelu lampy polecamy żarówkę kulę G125 lub G95, z dymionym lub transparentnym szkłem i dekoracyjnymi żarnikami, szczególnie tradycyjne żarówki edison emitujące ciepło oraz bursztynową barwę światła, zbliżoną do barwy świecy.
Żarówka nie stanowi wyposażenia lampy.

Wymiary:
– wysokość lampy: 10 cm
– wysokość lampy wraz z żarówką: 22,5 cm
– średnica podstawy: 15 cm
– długość przewodu elektrycznego: 180 cm

Na życzenie klienta wykonujemy:
– lampy z przewodem dowolnej długości i w różnych kolorach
– postawy lakierowane na dowolny kolor RAL (wyceniane indywidualnie)

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230V
Częstotliwość napięcia: 50Hz
Moc: max 60W
Gwint żarówki: E27

Lampa przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń.


Lampa Gatsby otrzymała znak jakości Must Have w plebiscycie organizowany przez Łódź Design Festival, wyróżniającym najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów.

Projektant: Wioletta Bogunia

Client: Wioletta Bogunia